Single Blog Title

This is a single blog caption

Bjelovar kao domaćin s 2:1 savladao koprivnički Slaven Belupo u osmini juniorskog kupa

Mladi bjelovarski nogometaši u četvrtfinalu kupa!

Juniori NK Bjelovara su na Gradskom stadionu kao domaćini u srijedu, 1. ožujka, s 2:1 pobijedili vršnjake iz koprivničog NK Slaven Belupo u osmini Juniorskog Kupa Hrvatske. Tako su domaći juniori ušli među osam najboljih!

– Pobjeda protiv prvoligaškog kluba Slaven Belupa i ulazak u četvrtfinale je dokaz da je NK Bjelovar na pravom putu. Nije iznenađenje za nas, koji smo s klubom od 0 do 24, jer znamo da imamo odličnu ekipu. To je dokaz da škola nogometa ima svoj smisao i da stvara igrače. Pohvalio bih sve igrače i zahvalio na igri. Bila je to promocija NK Bjelovara na državnoj razini i iznimno sam ponosan na njih. Uvjeren sam da je pred njima je svjetla budućnost. Sada nas uz daljnji rad i trud čekaju mnogo bolji klubovi od Slaven Belupa, u kojima će nastaviti svoje karijere – rekao je nakon utakmice Josip Juraj Tominac, predsjednik NK Bjelovara.


Leave a Reply