Single Blog Title

This is a single blog caption

Totalna nadmoć Bjelovarčana nad gostima iz Bijelog Brda

Bjelovar je pokazao karakter i vratio se nakon 0:1, golovima Kozića i Jakšića uz odlične asistencije Orača. Propustili smo i nekoliko izglednih prilika, ali sve u svemu bitna su tri boda koji nas vode prema vrhu tablice – rekao je nakon utakmice Josip Juraj Tominac, predsjednik Bjelovara

BJELOVAR NK Bjelovar je u subotu, 11. ožujka, na Gradskom stadionu ugostio BSK iz Bijelog Brda kojeg je nadigrao 2:1. Golove za Bjelovar zabili su Kozić u 36. minuti i Jakšić u 43. minuti.

– Pokazali smo totalnu nadmoć nad gostima iz Bijelog Brda. Ispunjene tribine mogle su uživati u borbenoj i odličnoj igri mlade ekipe NK Bjelovara. Hvala svima sto su došli i u idućim utakmicama ih očekujemo u još većem broju. Bjelovar je pokazao karakter i vratio se nakon 0:1, golovima Kozića i Jakšića uz odlične asistencije Orača. Propustili smo i nekoliko izglednih prilika, ali sve u svemu bitna su tri boda koji nas vode prema vrhu tablice – rekao je nakon utakmice Josip Juraj Tominac, predsjednik Bjelovara. 


Leave a Reply